Yaşamımız süresince çalışma alanlarımız, evlerimiz ve daha pek çok alanda rahatlığa ihtiyacımız olur. Özellikle havaların ısınması ile park ve bahçelerde geçirilen zaman miktarı da arttığı için, bahçe minderi taleplerinde de hatırı sayılır artışlar oluştu. Bahçe minderi hususunda kaliteli bir üretim hizmeti almak isteyen kişiler için de en doğru adres, bu alanın uzman firmalarıdır. Profesyonel bir hizmet verdiğimiz firmamızda, sizlere en kaliteli minderleri, en uygun fiyatlara üretiyor ve sizleri memnun etmeyi en temelinde amaçlıyoruz. Peki, bahçe minderi üretiminde önemli olan detaylar nelerdir? Sizlere bunlardan bahsedelim.

 • Dekoratif bir özellik isterseniz, bahçe minderini koyacağınız yere, minderin renginin uyumlu olması gerekir.
 • Renk uyumunun yanında, minderlerdeki desen uygunluğu da bu çerçevede belirlenmelidir.
 • Minderin içerisindeki dolgu malzemesinin kaliteli ve yumuşak olması gerekmektedir.
 • Bahçe minderlerinin tamamının üretiminde en önemli unsur, dış etkenlere karşı dayanıklı olmasıdır.

Bahçe minderi üretimi yaptığımız firmamızda, üretimlerimiz toptan bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca bununla beraber, toptan üretimin yanında, hazır bahçe minderi de siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulur. Aynı zamanda tüm bu hususlarda sizlere gerekli olan bilgileri 7/24 bir şekilde ulaştırmaya devam ediyoruz. Bahçe minderi üretimi yanında, bahçe oturma minderi üretimimiz hakkında da sizlere bilgi verelim.

Bahçe Oturma Minderi

Yaz aylarında dışarda oturma ve gezme oranlarında artış olduğu için, kişilerin rahat olma ihtiyaçları da bu şekilde ortaya çıkar. Kafeteryalar olsun, bahçe ve parklar olsun bu alanlarda oturmak ve dinlenerek sosyalleşmek isterseniz, bahçe oturma minderi sizler için en rahatı olacaktır. Sandalyelerde bel ve omuz ağrıları çekmenize gerek kalmayacak ve güzel bir yaz havasında uzanarak dinlenebileceksiniz.

Bahçe minder modelleri çeşitliliğe sahiptir ve bu modellerden kendinize veya işletmenize en uygun olanı seçebilirsiniz. Peki, bahçe oturma minderi hangi özelliklere sahip olmalıdır?

 • Bahçe oturma minderi sert olmamalı ve kişinin rahatını bozmamalıdır.
 • Konforlu olup, kişilerin vücudunu rahat ettirmelidir.
 • İç malzemesi yumuşak olmasının yanında kaliteli olmalı, dış malzemesi ise vücuda zarar verecek pürüzlere sahip olmamalıdır.
 • İşletmenize minder alacaksanız, bahçe oturma minderinizin işletmenizin kurumsal yapısına uygun olması da gerekir.
 • Çeşitli ebatlarda ve modellerde üretim ile müşteri memnuniyeti sağlamalıdır.

Bahçe oturma minderi kadar önemli olan ve çokça tercih edilen bir diğer tür ise, bahçe puf minderi olarak karşımıza çıkar. Bahçe puf minderi üretimini gerçekleştirirken de firmamızın en önemli özelliği, siparişe yönelik olarak her türlü üretimi yapmasıdır. Ayrıca bununla beraber hazır minderlerde firmamızın hizmetleri arasındadır. En önemli bilinmesi gereken husus ise, hizmetlerimizin toptan olduğudur.

Topluluk toplantılarında veya arkadaş gruplarının bir araya gelmesinde kullanılan bahçe puf minderi, kişilerin oturmasına ve uzanmasına uygun olmalıdır. Firmamızda gerçekleştirdiğimiz üretimlerde de bu duruma dikkat ederek, kaliteli ve aynı zamanda yapısı bozulmayan minder üretimi gerçekleştiriyoruz. Bazı kalitesiz minderler suyu içerisine çekip, kurumadığı için kokuda yapabilir. Ancak firmamızda buna dikkat ederek, ürünlerimizin koku yapmayacağını garanti etmekteyiz. Bu nedenle suya karşı dayanıklı minder üretiminde hassas davranıyoruz. Bu kadar kaliteli olan bahçe minderlerinin fiyatları nelerdir? Şimdi sizlere fiyatlarımızdan bahsedelim.

Bahçe Minderi Fiyatları

Hayatımızda özellikle yaz aylarında en çok ihtiyaç duyduğumuz eşya olan bahçe minderleri, üretim çeşitleri ve modelleri ile kişilerin ilgisini çekiyor. Ancak firmalar bahçe minderi üretiminde belirledikleri fiyatlarda, bazı hususları dikkate alması gerekir. Her zaman için en yüksek fiyat, en kaliteli bahçe minderinin göstergesi değildir. Bahçe minder seti halinde üretimlerde olabileceği için, fiyatlar bu çerçevede değerlendirilmelidir. Şimdi sizlere bahçe minderi fiyatlarımızı etkileyen hususlardan bahsetmeye çalışalım.

 • Bahçe minderlerinde kullanılan malzemelerin hangi kalitede olduğu,
 • Minderlerin rahatlığı için kullanılan iç malzemenin kaliteli ve konforlu olması,
 • Bahçe minder takımı sayısının ne kadar olduğu,
 • Talep edilen minderlerdeki desenlerin çeşitleri,
 • Ürettiğimiz minderlerin kolay temizlenebilir bir özelliğinin bulunması,
 • Üretim ekibimizdeki personellerimizin minderler için harcadığı vakit, bahçe minderi fiyatlarını etkileyen faktörlerdendir.

Yukarıda da belirtildiği gibi, sipariş ayrıntılarına ve adedine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Bununa beraber, firmamız en kapsamlı minder üreticisi olarak işinin ehlidir ve profesyonel üretim gerçekleştirir. Üretimlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve üretimlerimizden yararlanmak isterseniz, bizlere yalnızca bir telefon kadar uzak olduğunuzu bilmenizi isteriz.