İşletmelerin tanıtım ve pazarlama faaliyetleri arasında promosyonlar her zaman büyük yer tutar. Çünkü promosyonlar, müşteri veya misafirlerin ellerinde sürekli olarak kaldığı için, her daim işletmeyi hatırlamış olurlar. Genel itibari ile bakıldığında, zaten hali hazırda üretilen promosyon minderlerinde; işletmenin adı, adresi, telefon numarası ve logosu gibi kurumsal kimlik bilgileri olduğundan dolayı, bu durumda işletme büyük ölçekli tanıtımını yapmış olur. Ancak burada önemli olan, promosyon minderinin kaliteli bir şekilde üretilmesidir. Kalitesiz üretilen minder, müşteri veya misafirinizde olumsuz bir algı yaratabilir. Peki, üretimimiz olan promosyon minderlerinde, hangi özellikleri sizlere sunuyoruz?

 • Toptan promosyon minderi üretimi ile talep ettiğiniz tüm rakamlara uygun üretimi kesintisiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.
 • Promosyon minderlerini hem kaliteli, hem de dayanıklı bir şekilde üretmekteyiz.
 • Minderlerin kolay silinebilme özelliğinin yanında, kir tutmama özelliği de bulunmaktadır.
 • Minderlerde, kurumsal kimliğinizi en iyi yansıtan tasarımlar yaparak, daha sonra baskı faaliyetlerini gerçekleştiriyoruz.
 • Sizlerin özel taleplerine uygun olarak, minderlerde isteklerinizi en iyi şekilde yansıtıyoruz.

Yukarıdaki özellikler göz önüne alındığında, sizlere en iyi promosyon minderi üretimlerini sunduğumuzu göstermekteyiz. İşletmenizin tanıtım ve pazarlama faaliyetini yapmak isterseniz, bu nedenle firmamız ile iletişime geçebilir ve tüm hususlarda bizlerden bilgi alabilirsiniz.

Reklam Minderi

İşletmelerin, kendini tanıtması ve müşteri veya misafirlerinin aklında kalması için en önemli yollardan biri promosyonlardır. Promosyonlar arasında yer alan minderler, şıklık ve rahatlığı misafir veya müşterilere sunacağı için de, bu nedenle işletmeler tarafından reklam için çokça tercih edilen bir yöntemdir. Sizlere promosyon minderi çeşitleri hususunda pek çok farklı seçenek sunarak, bu seçenekler çerçevesinde promosyon minder dikimi işlemlerine geçmekteyiz. Peki, bu süreçte hizmetlerimiz nasıl gerçekleştirilmektedir?

 • Sizlerden gelen özel talepler sonucunda, promosyon minderinin modeli ve üzerine uygulanacak olan işletme bilgileri sizlerden alınır.
 • Sonrasında, işletmenizin kurumsal rengi ve logosu dikkate alınarak, bu bilgiler sistemli bir şekilde minderin üzerine yansıtılır.
 • Dikim sürecine geçildikten sonra, toplu üretime başlanır ve talep ettiğiniz adede göre, promosyon minderi üretimi sizler için ortaya konulur.
 • Son aşamada minderlerin dolgu malzemeleri içlerine doldurularak, promosyon minderleri hazır hale getirilir.

Ürünlerimizde baskı kalitesi her alana ve mekâna uygun olarak ayarlandığı için, işletmenizin faaliyet alanına uygun bir promosyon minderi üretimi gerçekleştirilir. Müşterileriniz veya misafirlerinizi etkilemek, onlara bir hediye vermenin yanında, reklam yapmak isterseniz, en iyi yollardan biri promosyon minderidir. Firmamız, promosyon minderi üretimi konusunda sektörünün en iyileri arasında adını sıkça duyurmaya devam etmektedir.

Toptan Promosyon Minderi

Tasarım minderlerinin promosyon olarak kullanılması olağan durumlar arasında yer alır ve promosyon minderler de toptan bir şekilde üretilmesi gerekir. Bu nedenle, işletmenizin faaliyet alanı ve hedef kitlesi göz önüne alınarak, promosyon minderi modelleri arasından en uygununun seçilmesi ile işe başlanır. Daha sonra baskı sürecine geçileceği için bu süreçlerin, firmamız ile sizler arasında en ince ayrıntısına kadar görüşülmesi önemlidir. Peki, promosyon minder fiyatları hangi hususlara göre değişiklik gösterir?

 • Promosyon minderden kaç adet talep edildiği,
 • Promosyon minderin modelinin ne olduğu ve minderin diğer fiziksel detayları,
 • Promosyon minderinin dolgu malzemesinin ne olduğu,
 • Promosyon minderinde ek taleplerin olup olmadığı,
 • Hizmetin aciliyeti gibi hususlar, fiyatlarda değişikliklere sebep olabilmektedir. Bu nedenle, firmamızda verdiğimiz hizmetlerde sizlere en kaliteli hizmetin yanında, en uygun fiyatlı hizmeti de ulaştırıyoruz.

Promosyon minderi üreticisi olarak, işletmelerin tüm faaliyet alanlarına uygun olarak minder üretimi yapıyoruz. Bu üretimlerde kaliteli davranmak, firmamızın en önemli sorumlulukları arasında yer almaktadır. Promosyon minderi örnekleri hakkında bizlerden bilgi almak isterseniz, telefon numaralarımızdan bizlere günün her saatinde kesintisiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sektör deneyimi oldukça yüksek olan firmamızda, promosyon reklam minderi ucuz bir şekilde üretilmekte olup, ucuzluk sebebi ile kesinlikle kaliteden ödün verilmemektedir. Bu nedenle, siz değerli müşterilerimizin hizmetimizden memnun kalması bizler için oldukça değerlidir.

İşletmenizin kurumsal kimliğine uygun bir promosyon minderi üretimi isterseniz, bu hususta firmamız sizler için en profesyonel hizmeti verecektir. Ayrıca üretimlerimizde minderler çift taraflı veya tek taraflı olarak da baskı sürecinden geçirilebilmektedir. Hizmetlerimiz hakkında daha geniş bilgi isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan günün her saatinde ulaşma şansına sahip olabilirsiniz.