Plajlar, bizlerin tatil yapmak için en çok tercih ettiği alanların başında geliyor ve her geçen gün plajlara duyulan ilgi de bu çerçevede artıyor. Bu çerçevede konforu tahsis eden plaj minderlerinin üretimine talep oldukça yoğundur. Plaj minderleri, plajlarda rahatlığı ve konforu sağlayıp, sosyalleşmeyi artırdığından dolayı, profesyonel ve konforlu bir şekilde üretilmesi gerekir. Bu hususta, uzun yıllardır plaj minderi üretimi yapan firmamız, en kaliteli minderleri siz değerli müşterilerimiz için sunmaya devam ediyor. Bunun yanında, plaj minderi fiyatları konusunda araştırma yapıldığında, en uygun fiyatları veren firma olmanın yanı sıra, en kaliteli üretim yapan firma olduğumuzu da fark edeceksiniz. Peki, üretimimiz olan plaj minderlerinin özellikleri nelerdir?

 • Üretimimiz olan plaj minderleri, plaj yanında kullanılacağı için tamamen su geçirmez bir özelliğe sahiptir.
 • İşletmelerin plajlarda misafirlerine rahatlık vermesi için üretimini yaptırdığı plaj minderlerimiz, her ortama uygun olarak tasarlanabilmekte ve şıklığı ile misafirlerin ilgisini çekmektedir.
 • Minderlerimizin içerisinde bir de iç astar bulunmaktadır.
 • İçerisindeki dolgu malzemesi, kaliteli olup, çevresel şartlara göre kesinlikle bozulmamaktadır.
 • Ürünlerimiz güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır ve bu nedenle herhangi bir solma durumu ile karşı karşıya kalmazsınız.
 • Ayrıca, temizlenme konusunda herhangi bir problem yaşamayacağınız gibi, kolay temizleyerek, tekrar misafirlerinize minderleri kullanma imkânı verebilirsiniz.

Plaj minderi üreticisi olarak uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermeye devam ediyor ve siz değerli müşterilerimizin taleplerini, minderlerimize yansıtmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ayrıca, tüm minderlerimizde toptan üretim bulunmakta, bu nedenle sizlere daha uygun fiyatlı hizmetleri de verebilmekteyiz.

Plaj İçin Minder

Plajlarda arkadaşlarla sohbet etmek en önemli sosyalleşme seçenekleri arasındadır ve bu şekilde hoşça vakit geçirme şansını da yakalayabilirsiniz. Ancak bazı durumlarda şezlonglar dolu olup veya şezlonglar ile kalabalık yaratmak istemezseniz, suya karşı dayanıklı olan plaj minderlerimizi satın alabilirsiniz. Plaj minderi modelleri her kesime karşı farklılaştığı için de, sizlere plaj için minder üretme konusunda pek çok avantaj sunuyoruz. Çünkü sizlerin talepleri bizler için her zaman en üst safhada yer almaktadır. Peki, plaj minderlerinin kullanımında ve talebinde nelere dikkat etmelisiniz?

 • Plaj minderlerinin üretimini kurumsal yapınıza en uygun şekilde tasarlatmanız ve daha sonra bu şekilde üretim hizmeti almanız gerekir. Çünkü minderleriniz sizleri yansıtırsa, misafirlerinizin akıllarında daha fazla kalırsınız.
 • Kalabalık olan plajlarda üretilen minderlerin sayısı fazla olmalıdır. Toptan ve sayı bakımından fazla minder alırsanız, bu durum sizlere ekonomik olarak pek çok da fayda sağlayacaktır.
 • Üretimimiz olan plaj minderlerini kullanırken, minderleri sürekli olarak güneş ışınlarına maruz bırakmamalısınız. Çünkü işletmede renk bütünlüğü en önemli unsurlar arasında yer alır.
 • Minderlerimiz yıkanabilme özelliğine sahip olduğundan dolayı, herhangi bir yıkama işleminden kaçınmamanızı tavsiye ederiz.

İşletmenizin plajı için minder talebinde bulunuyorsanız, sizlere en kaliteli minder üretimini firmamızca gerçekleştiriyoruz. Ayrıca firmamızda ürettiğimiz minderlerde kalite en üst safhada bulunduğu için de, alanında uzman olarak sizlere üretim yapmaktayız.

Plaj Yer Minderi

Tatilinizin en iyi şekilde geçirilmesi ve konfordan hiçbir şekilde önün verilmemesi için, işletme tarafından sizlere sunulan pek çok hizmet bulunur. Plajlarda bu hizmetlerin başında gelen, plaj minderidir. Çünkü bazı durumlarda şezlonglar kullanılmak istenmeyebilir ve bu nedenle her daim ön plana çıkan plaj minderi olur. Böylece, “Plaj minderi satın al ve memnuniyeti yakala.” Sloganımız ile sizlere en kaliteli plaj minderi üretimini sunacağımızın garantisini vermekteyiz.

Plaj minderlerini satın alırken bazı önemli durumların göz önünde bulundurulması gerekir. Çünkü bu durumlar her zaman işletmelerin ekonomik durumlarını etkiler. Bizlerde bu nedenle sizler için fiyat konusunda aşağıdaki avantajları sunuyoruz:

 • Plaj minderlerimiz toptan olarak üretilmekte ve üretimlerimiz bu nedenle daha uygun fiyata gelmektedir.
 • Plaj minderlerinde özel taleplerde bulunup, daha etkin bir tasarım isterseniz, fiyatlar bu çerçevede değişir.
 • Aynı zamanda üretimi beklemek istemezseniz, elimizde hazır minder tasarımları da bulunduğu için, bu şekilde en uygun fiyata hizmet alabilirsiniz.

Plaj minderlerini uygun fiyatlara satın almak isterseniz, sizler için en profesyonel hizmeti sunacağımızın garantisini veriyoruz. Çünkü sizleri memnun etmek, bizler için ayrı bir gurur kaynağı olacaktır. Bu nedenle, üretimlerimizde oldukça hassas davranarak sizlere hizmet sunmaktayız. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve bizlerle iletişime geçmek isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan günün her saatinde ulaşabilirsiniz.