İnsanlar, yıl içerisinde kendine belirli bir zaman aralığı ayarlar ve bu zamanda tatil yaparak, boş vaktini dinlemekle geçirirler. Bunun için tatil beldelerine giderek, denizin veya havuzun tadını çıkaran kişiler için en önemli ihtiyaç, şezlonglardır. Çünkü şezlonglarda uzanarak, rahat bir nefes alınabilir ve güneşin tadı çıkarılabilir. Ancak, şezlong minderi olmadan bu pek mümkün olmaz. Çünkü bel ve omuz ağrıları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Firmamızda verdiğimiz hizmetler ile tatil beldelerindeki işletmelere şezlong minderi imalatını bu nedenle profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz. Peki, ürettiğimiz şezlong minderlerinin avantajları nelerdir?

  • Şezlong minderi toptan bir şekilde firmamızda üretilmekte ve bu nedenle fiyatlarda bu çerçevede indirimler yapılabilmektedir.
  • Şezlong minderlerimiz kaliteli bir tasarım hizmeti ile sizlerin taleplerine uygun olarak üretilir.
  • Misafir ve müşterileriniz için en rahat olan ve konforu sağlayan şezlong minderlerimiz bulunmaktadır.
  • Şezlong minderlerimiz kolay temizlenebilir bir özelliğe sahiptir.
  • Suya karşı dayanıklı olduğundan dolayı, herhangi bir renk değişikliği şezlong minderlerimize yansımaz.
  • Ürettiğimiz şezlong minderlerini, şezlonglara bağlayarak, uçmalarını veya kaybolmalarını da önleyebilirsiniz.

Misafirlerine en iyi tatil yapma imkânı sunan otel ve diğer otel işletmeleri, firmamızdan şezlong minderi talebinde bulunmaktadır. “Şezlong minderi satıl al ve misafirlerine en rahat tatil imkânını sun.” politikası ile yola çıktığımız için, en iyi şezlong minderi üretimini firmamıza yaptırabilirsiniz.

Şezlong Minderi Yapımı

Tatil yörelerinde kendini kanıtlayan ve en güzel tatil imkânını sunan işletmeler, firmamızın şezlong minderi yapımı hizmetinden faydalanmaktadır. Çünkü hizmetlerimiz içerisinde pek çok farklı detay bulunmakla beraber, konforu en iyi şekilde sunma garantisini sizlere veriyoruz. Peki, şezlong minderi en ucuz üretilirken, kalitesinden ödün verilir mi? Şezlong minderi üretimlerini nasıl gerçekleştiriyoruz? Sizlere bu konuda cevap verelim.

  • Şezlong minderi üretimimiz ve satışlarımız toptan olduğu için, ne kadar fazla miktarda minder alınırsa, fiyatlarımız o derece daha uygun olmaktadır. Yani, ucuz bir üretim ile sizlere kalitesiz hizmet vermiyoruz.
  • Şezlong minderi üretimlerimiz hazır ve toptan bir şekilde üretildiği için, dilediğiniz miktarda şezlong minderi üretimini yapıyoruz.
  • Şezlong minderlerimizi yaparken, en kaliteli malzeme kullanıyor ve minderlerin yumuşak olmasına özen gösteriyoruz.
  • Tüm üretim minderlerimiz, dayanıklılık testinden geçerek sizlere sunulmaktadır. Bu nedenle şezlong minderlerimizin kaliteli olduğu konusunda kendimize güveniyoruz.

Şezlong minderi üretiminde önemli olan pek çok detay olduğu için, firmamızda bu detayları sizlere kesintisiz bir şekilde sunmaya devam ediyoruz. Ahşap ve plastik tüm şezlonglara özel olarak üretilen şezlong minderlerimizde bulunmaktadır. Bu minderleri ise, şezlong tiplerinde göre düz veya çizgili olarak üretiyoruz. Bu nedenle, bizlere tercih edip, hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, taleplerinize en uygun şezlong minderine, en kaliteli şekilde sahip olabilirsiniz.

Otel Şezlong Minderi

Oteller, Türkiye’nin turizm hareketliliğinin artması sonucunda önemli işletmeler olmaya başladılar. Çünkü turist sayısı ülkemizde her geçen gün artıyor ve bu artış belirli bir sürekliliğe sahip olduğu için, oteller de bu durumdan faydalanıyor. Ancak, oteller için deniz ve havuz en önemli özellik olduğundan dolayı, şezlonglarda bu çerçevede rahat olmalıdır. Rahat olması için de, en konforlu şezlong minderleri, şezlongların üzerine serilmelidir. Firmamızda şezlong minderi fiyatları en uygun seviyede olduğu için de, problem olmadan üretimlerimizden faydalanabilirsiniz.

Deniz olmayan yörelerdeki otellerde veya denize yakın olmayan otellerde havuz en önemli detay olduğu için, havuz şezlong minderi üretimimiz de bu nedenle profesyoneldir. Üretimlerimizde herhangi bir problem yaşamayacağınızın garantisini de sizlere veriyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin taleplerine uygun olarak farklı kumaşlardan tasarlanan şezlong minder modelleri hakkında bizlerden bilgi alabilirsiniz. Misafir zevkine, kullanım yerine veya şezlong tipine en uygun şezlong minder modellerini sizler için üretiyoruz.

Plajlar, denizin yanında oldukları için, şezlong kullanımı daha yoğun olacaktır. Bu nedenle, plaj şezlong minderi üretimimiz de sizler için farklı modeller çerçevesinde gerçekleştirilir. İşletmenizin kurumsal rengine ve yapısına uygun şezlong minder tasarımlarımızda bulunduğu için, hizmetlerimizden tüm talepleriniz doğrultusunda yararlanabilirsiniz.

Tasarladığımız şezlong minderlerinde leke tutmama özelliği bulunduğu için, kolayca silebilir ve uzun süre kullanılma imkânını sizlere sunar. Tasarımımız olan şezlong minderlerimizde, fermuar özelliği bulunduğu için, kolay bir şekilde şezlongdan çıkarabilir ve sonrasında temizleyebilirsiniz. Özel tasarımlarımız ve kaliteli hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.